Novinky

TISK VIZITEK

Vizitky jsou tištěny ve formátech 50x90 mm a 55x85 mm na matný křídový papír 350g. Vizitky je možno opatřit laminací lesklou, nebo matnou, případně na vizitkách zakulatit rohy. K dispozici je i nenatíraný ofsetový papír 350g, to pokud chcete vizitku využít jako slevovou kartu a razítkovat na ni. Na vizitky na křídovém papíru není zaručeno, že na něm bude razítková barva zasychat a držet. Varianta ofsetové vizitky je výhodnější, pokud potřebujete vyšší náklady s jednou a nebo malým počtem různých vzorů v celkovém nákladu. Pokud potřebujete nižší množství vizitek, ale pro větší počet lidí, zkuste kalkulovat cenu ve vizitkách digitálních, cena bude lepší z důvodu možnosti personalizace u digitálního tisku. U digitálního tisku je navíc k dispozici i tisk na lesklou variantu křídy.

TISK PLAKÁTŮ

Tisk plakátů

Plakáty jsou tištěny na křídové papíry 130 a 170g, nebo nenatíraný ofsetový papír 90g Dodávané formáty jsou A3 - A2 - A1, V rámci individuální kalkulace je možno objednat i formáty B1, B2, popřípadě formáty A1+ a A2+ a oboustranné varianty plakátů.

TISK LETÁKŮ

Tisk letáků na ofsetové a křídové papíry v základních formátech A3 - A4 - A5 - A6 - DL na nejčastěji používané gramáže papírů používaných pro tisk letáků 130g - 170g lesklá nebo matná křída. Pro specifické projekty je k dispozici i nenatíraný ofsetový papír 90g - vhodný na dodatečný dotisk letáků na domácích tiskárnách a razítkování na letáky. Barva se do tohoto nenatíraného povrchu snadno vsákne a nerozmazává se. Letáky je možno také skládat. Je tedy možno objednat vícestránkové podoby základních formátů letáků. Letáky jsou baleny do kartonových krabic. Je možno je dodatečně nabalit po cca 500 ks do folií pro snadnější manipulaci za příplatek.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem